BASILUR - MOJA HERBATA - MÓJ WYBÓR

  BASILUR - MOJA HERBATA 
Photo by Klaudia Soboń - Firuze glam Fashion
Jak smakuje mój dzień ? 
W wolnym czasie relaxuje się przy filiżance ulubionej herbaty Basilur.
Uwielbiam jej aromat i smak. 
Tak smakują moje doznania smakowe. Pełne aromatycznej esencji ulubionej herbaty. 
To moja chwila to moja herbata. Basilur. 
Polecam Klaudia Soboń

http://www.basilur.pl/
zachęcam do odwiedzenia strony , zawiera wiele ciekawych informacji

Photo by : Klaudia Soboń - Firuze glam Fashion 

Informacja o BASILUR:
 (wybrana inf.ze str.producenta)

Herbata czerpana jest bezpośrednio ze wspaniałych ogrodów na wyspie Cejlon. BASILUR przynosi smak wspomnień dawnych herbat ze Sri Lanki w innowacyjnych mieszankach i ciekawych opakowaniach. Oferują nam nie tylko zdrowy i orzeźwiający napój ale i podróż przez 5000 lat historii tworzenia herbaty dostosowany do różnorodnej gamy smaków konsumentów na całym świecie.
Herbaty BASILUR są pakowane w ciągu kilku dni od zerwania liści. Co ważne, jest pakowana w tym samym miejscu, gdzie rośnie, co niepomiernie wpływa potem na wyborną jakość każdej zaparzonej filiżanki napoju.
Firmie Basilur Tea udało się z biegiem lat stworzyć kilka znakomitych kolekcji herbat, które docenili i zaakceptowali koneserzy z całego świata. Festival Collection, Leaf of Ceylon, Ceylon Map – to nazwy kolekcji niepowtarzalnych herbat liściastych pochodzących z takich regionów jak Uva, Kandy, Dimbula, Nuwara Eliya. Warto wymienić kolekcję Bouquet, a to z tego względu, że cieszy się szczególnym uznaniem Pań. Z kolei kolekcja Fruit & Flowers to zupełnie nowe doświadczenie i nowe doznania dla amatorów herbaty. Ten produkt pozwala na indywidualne eksperymenty podczas ceremonii parzenia herbaty, ponieważ do dyspozycji mamy nie tylko herbatę w czystej postaci, ale również mieszanki kwiatowo owocowe, które każdy amator łączy wedle własnego gustu i smaku.

Photo by : Klaudia Soboń - Firuze glam Fashion Komentarze

Popularne posty